MCR25JZHF60R4
MFR.Part #
MCR25JZHF60R4
JLCPCB Part #
C20501964
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS