RN73R2ETTD1380A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1380A25
JLCPCB Part #
C4105621
Description
-55℃~+155℃ 138Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS