UCR10EVHFSR039
MFR.Part #
UCR10EVHFSR039
JLCPCB Part #
C2089846
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 39mΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS