MCR18ERTF20R5
MFR.Part #
MCR18ERTF20R5
JLCPCB Part #
C19396692
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS