SG73P2BTTD1371D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BTTD1371D
JLCPCB Part #
C4104953
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS