MCR10ERTF20R5
MFR.Part #
MCR10ERTF20R5
JLCPCB Part #
C19408213
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS