LTR100JZPF8202
MFR.Part #
LTR100JZPF8202
JLCPCB Part #
C7297365
Description
-55℃~+155℃ 3W 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS