MCR03EZPFX10R0
MFR.Part #
MCR03EZPFX10R0
JLCPCB Part #
C308179
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS