KTR18EZPF37R4
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR18EZPF37R4
JLCPCB Part #
C2086264
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS