MCR01MZPF3162
MFR.Part #
MCR01MZPF3162
JLCPCB Part #
C253361
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 50V 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS