ESR01MZPJ132
MFR.Part #
ESR01MZPJ132
JLCPCB Part #
C5639672
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS