KTR18EZPF5230
MFR.Part #
KTR18EZPF5230
JLCPCB Part #
C2111510
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 523Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS