TRR01MZPJ203
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TRR01MZPJ203
JLCPCB Part #
C4118586
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS