UCR10EVHFSR043
MFR.Part #
UCR10EVHFSR043
JLCPCB Part #
C2079798
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 43mΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS