MCR006YRTJ305
MFR.Part #
MCR006YRTJ305
JLCPCB Part #
C19316160
Description
-55℃~+125℃ 3MΩ 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS