RMC1/20-1152FPA
MFR.Part #
RMC1/20-1152FPA
JLCPCB Part #
C20093769
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS