ESR18EZPJ393
MFR.Part #
ESR18EZPJ393
JLCPCB Part #
C3913285
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS