MCR100JZHJ202
MFR.Part #
MCR100JZHJ202
JLCPCB Part #
C308355
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS