LTR50UZPF1503
MFR.Part #
LTR50UZPF1503
JLCPCB Part #
C2083386
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS