ESR25JZPF9100
MFR.Part #
ESR25JZPF9100
JLCPCB Part #
C4348665
Description
-55℃~+155℃ 667mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS