ESR10EZPF1604
MFR.Part #
ESR10EZPF1604
JLCPCB Part #
C2106780
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 150V 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS