LTR18EZPFSR043
MFR.Part #
LTR18EZPFSR043
JLCPCB Part #
C7220858
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1.5W 43mΩ Thick Film Resistor ±1% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS