LTR18EZPFLR360
MFR.Part #
LTR18EZPFLR360
JLCPCB Part #
C5789103
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 1.5W 360mΩ Thick Film Resistor ±1% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS