SFR10EZPF8202
MFR.Part #
SFR10EZPF8202
JLCPCB Part #
C5910935
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS