ESR10EZPF8061
MFR.Part #
ESR10EZPF8061
JLCPCB Part #
C4025788
Description
-55℃~+155℃ 400mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS