LTR100LJZPFSR039
MFR.Part #
LTR100LJZPFSR039
JLCPCB Part #
C4092987
Description
-65℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 39mΩ 4W Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS