SDR03EZPD7502
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR03EZPD7502
JLCPCB Part #
C7075301
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 300mW 75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS