LTR100LJZPFSR036
MFR.Part #
LTR100LJZPFSR036
JLCPCB Part #
C4071936
Description
-65℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 36mΩ 4W Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS