LTR100LJZPFSR030
MFR.Part #
LTR100LJZPFSR030
JLCPCB Part #
C4328018
Description
-65℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 30mΩ 4W Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS