LTR100LJZPFSR056
MFR.Part #
LTR100LJZPFSR056
JLCPCB Part #
C3945148
Description
-65℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 4W 56mΩ Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS