SFR18EZPF3002
MFR.Part #
SFR18EZPF3002
JLCPCB Part #
C5886911
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS