LTR100LJZPFSR015
MFR.Part #
LTR100LJZPFSR015
JLCPCB Part #
C4305910
Description
-65℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 15mΩ 4W Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS