3430A3F1K8TE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3430A3F1K8TE
JLCPCB Part #
C20441464
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS