LTR100JZPF43R0
MFR.Part #
LTR100JZPF43R0
JLCPCB Part #
C20108873
Description
-55℃~+155℃ 3W 43Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS