LTR100JZPJ201
MFR.Part #
LTR100JZPJ201
JLCPCB Part #
C5753411
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 3W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS