3430A3F360KTE
MFR.Part #
3430A3F360KTE
JLCPCB Part #
C6059218
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS