R5007ANX
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
R5007ANX
JLCPCB Part #
C7037346
Package
TO-220FM
Description
1 N-channel 1.05Ω@10V 13nC@10V 4.5V 40W 500V 500pF 7A TO-220FM MOSFETs ROHS