KTR18EZPF1474
MFR.Part #
KTR18EZPF1474
JLCPCB Part #
C2091208
Description
-55℃~+155℃ 1.47MΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS