LTR100JZPJ2R4
MFR.Part #
LTR100JZPJ2R4
JLCPCB Part #
C7220829
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 3W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS