LTR100JZPJ2R0
MFR.Part #
LTR100JZPJ2R0
JLCPCB Part #
C6897167
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 3W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS