LTR50UZPF1000
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
LTR50UZPF1000
JLCPCB Part #
C4350300
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS