LTR100JZPJ130
MFR.Part #
LTR100JZPJ130
JLCPCB Part #
C20108895
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 3W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS