ESR03EZPJ1R1
MFR.Part #
ESR03EZPJ1R1
JLCPCB Part #
C4339019
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS