LTR50UZPF18R0
MFR.Part #
LTR50UZPF18R0
JLCPCB Part #
C4113064
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS