KTR25JZPF3603
MFR.Part #
KTR25JZPF3603
JLCPCB Part #
C2082711
Description
-55℃~+155℃ 333mW 360kΩ 600V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS