TRR03EZPJ754
MFR.Part #
TRR03EZPJ754
JLCPCB Part #
C4035807
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS