KTR25JZPF3600
MFR.Part #
KTR25JZPF3600
JLCPCB Part #
C2087923
Description
-55℃~+155℃ 333mW 360Ω 600V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS