KTR18EZPF1213
MFR.Part #
KTR18EZPF1213
JLCPCB Part #
C4310694
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS