KTR18EZPF1203
MFR.Part #
KTR18EZPF1203
JLCPCB Part #
C3967590
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS