KTR10EZPF1213
MFR.Part #
KTR10EZPF1213
JLCPCB Part #
C2080137
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 125mW 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS